Traject ‘Waardeer je kwaliteit’ *

U wordt doorgestuurd naar Waardeer je kwaliteit (www.waardeerjekwaliteit.nl)

Kwaliteit is mensenwerk

Waardeer je kwaliteit: met het waarderingskader van de inspectie in de hand en oog voor de relaties in het hart breng ik in een paar weken het hele systeem van een school in beeld.

Wij bezoeken alle lesgroepen, voeren gesprekken en doen bronnenonderzoeken. Daarna koppelen wij de kwaliteit terug op drie niveaus: vanuit het waarderingskader, vanuit de ambities van de school en vanuit de relaties binnen het team dat hier samen aan werkt. Want: Kwaliteit is mensenwerk!

Jelle heeft op onze school een audit gedaan. Naast de vaste onderdelen van een audit met het inspectiekader gaat Jelle echt de diepte in. Hij wil de hele  ‘puzzel’ zien: Het waarom achter de observatie. Dit kon soms best confronterend zijn, maar zorgt er zeker voor dat onze school weer in beweging komt om de onderwijskwaliteit te verbeteren.

Annemieke Steenbergen (intern begeleider a.i.)

#quickwin#kwaliteit#ambities#relaties#onderwijs#leiderschap

Schrijf je in voor de training waardeer je kwaliteit voor directeuren en intern begeleiders:

Of doe nu de zelfscan voor schoolleiders om een eerste indruk te krijgen voor jouw school en team: